מבצעי סוף עונה: החורף נגמר, וזה הזמן לחסל מלאים במחירי רצפה

עולם הצרכנות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. למעשה, כל חובב אופנה יודע כי בשביל לשדרג את הארון לא צריך להוציא אלפי שקלים בתחילת העונה, אלא דווקא בסוף. סוף העונה הנוכחית של החורף מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להתחדש בפריטים קלאסיים וטרנדיים שאף פעם לא יוצאים מהאופנה, בהנחה שיכולה להגיע גם לעשרות אחוזים, ככל שהמלאים בחנויות נשארים מלאים ולכן ישנו צורך דחוף למכור ולהחליף את הסחורה, לפני בואו של הקיץ. כיצד תוכלו לנצל את סוף העונה לטובת שופינג איכותי במחירי רצפה כאן בישראל? להלן הדגשים שכל חובב שופינג צריך להכיר:

הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות

על מנת לעקוב אחר המבצעים שיכולים גם להגיע למחירי רצפה בשל הרצון של החנויות להיפטר מהמלאים, רצוי להצטרף לקבוצות ברשתות החברתיות אשר מתמחות בנושא צרכנות ואופנה. דרך הקבוצות תוכלו לקבל מידע אודות חנויות מובילות שיוצאות במבצעים ואפילו לנצל קוד קופון ייעודי לקבוצה שיחסוך לכם עוד במחיר הסופי.

הגעה באמצע השבוע

עדיף להגיע לחנויות באמצע השבוע ולא בסוף השבוע, מאחר וסוף השבוע עמוס במבקרים. ככל שהמחירים נמוכים יותר כך הביקוש באופן טבעי עולה, ועל כן רצוי להגיע באמצע השבוע ואם אפשר גם בשעות הבוקר, כך שתוכלו להתרשם מהמגוון הגדול של הפריטים כמו גם המידות, בייחוד כאשר מדובר במידות גדולות. כידוע, המידות הגדולות נחטפות מהדפים במהירות ובייחוד בסוף העונה, ובשל כך הקפידו להגיע כאשר החנות יחסית ריקה ועם מלאי גדול.

מבצעי סוף עונה: החורף נגמר, וזה הזמן לחסל מלאים במחירי רצפה

ניצול כרטיסי מועדון

אם אתם חברים במועדון הלקוחות של חנות, זה הזמן להגיע ולנצל את הכרטיס לטובת הנחה נוספת. מדובר בחיסכון שיכול בהחלט להגיע למאות שקלים בעבור רכישה של בגדי חורף, חלקם מבוקשים במיוחד כמו למשל מעילים, מגפיים וכן חולצות ארוכות. ניצול של הנקודות כמו גם הטבות ייחודיות לבעלי כרטיס היא זו שהופכת את השופינג שלכם למשתלם יותר מאשר רכישה בעונת החורף, מאחר ומדובר בפערים גבוהים מאוד.

קנייה חכמה

הפיתוי לבצע רכישה של פריטי חורף במחירים זולים הוא מוכר וידוע, אולם בשביל להימנע מרכישה שאחר כך סתם תישאר בארון, רצוי להגיע עם רשימה מסודרת של פריטים שאתם צריכים ורוצים לקראת החורף הבא. שלבו בין פריטים טרנדיים לבין פריטים קלאסיים וכן הקפידו למדוד עוד בחנות, מאחר ורוב החנויות אינן מאפשרות לבצע החזר בעקבות חיסול מלאים.

לסיכום

רכישה בסוף העונה של החורף מהווה הזדמנות מצוינת להתחדש בפריטים איכותיים שמחירם בתחילת העונה מגיע למאות שקלים, ואילו בסוף העונה לעשרות שקלים בודדים. למרות הפיתוי הרב, מומלץ מאוד לערוך מראש רשימה ולהחליט על הפריטים שאותם תרצו לרכוש, מתוך מטרה לאבזר את ארון הבגדים בחוכמה ובסטייל, רגע לפני הכניסה של עונת הקיץ.

נגישות