זמן איכות משותף: 4 משחקים לכל המשפחה

כהורים, אתם רוצים וצריכים ליצור עם הילדים שלכם זמן איכות משותף, כחלק מהבנה כי מדובר בזמן יקר שמאפשר לכם להשקיע את הזמן הפנוי ביחד עם הדבר היקר לכם ביותר בעולם. בנוסף, כאשר לוקחים בחשבון את החשיפה הממושכת למסכים לצד הרצון שלכם כהורים ליצור איזון בין חיי משפחה לבין זמן עבודה, אפשר ואף רצוי להיעזר במשחקים לטובת יצירה של זמן איכות מהנה במיוחד. בשביל לסייע לכם, בחרנו להציג את חמשת המשחקים שאתם פשוט חייבים להזמין, כחלק מהבנה כי דרך משחק ניתן לא רק לנצל את הזמן כשורה אלא גם ללמד את הילדים מגוון רחב של כישורי חיים. אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו נצלול לתוך עולם של משחקים.

טאקי

המשחק הקלאסי מהווה הזדמנות מעולה ליצירה של זמן איכות משפחתי המשלב אלמנט של תחרות. המשחק הזה מתאים גם לילדים קטנים אבל גם לבני נוער, כאשר היתרון שלו נובע גם בשל היכולת לקחת את המשחק הזה לבילוי מוץ לבית כמו למשל בחיק הטבע או בים. מגוון רחב של משחקים לכל המשפחה באתר סטימצקי כמו משחק זה יאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה ואף לחזור לילדות, כל זאת בזכות חשיבה מחוץ לקופסה לצד עבודת צוות המתבצעת במסגרת משחק טאקי.

לוח הכפל מעץ

דרך מצוינת להעביר את הזמן ביחד עם הילדים ואף ללמד אותם לאהוב את מקצוע החשבון יכולה להתבצע באמצעות משחק, ובמקרה שלנו – לוח הכפל מעץ. מדובר בלוח גדול המאפשר לכם לתרגל ביחד עם הילדים מגוון גדול של תרגילים, ובהתאם לכך לחזק את המיומנות של חישוב מתמטי. כאן תוכלו למצוא מדריך המסביר כיצד לנצל את הזמן ללימוד חשבון אצל ילדים, כל זאת מתוך מטרה להוביל לניצול זמן מקסימלי שמשלב גם משחק אבל גם חשיבה מתמטית.

 

 

 פאזל

מתלבטים איך להעביר את הזמן עם הילדים? ובכן, באמצעות רכישה של פאזל תוכלו ביחד עם הילדים לעבוד ביחד בשביל ליצור תמונה מוגמרת לצד פריט דקורטיבי יפהפייה שאותו ניתן לתלות בבית או להציב באחד החדרים, כחלק מהיכולת לבצע הזמנה של פאזל תלת מימד. במידה ומדובר בילדים קטנים העדיפו לבצע פאזל של עד 30 חלקים ובמידה ומדובר בילדים גדולים יותר, אפשר  ואף רצוי להשקיע ברכישה של פאזל גדול שידרוש עבודה מאומצת למשך מספר ימים אך בסופו של דבר להוביל ליצירה משותפת של פאזל יפהפייה.

קטאן

אחד מהמשחקים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא משחק קטאן. מדובר במשחק שיכול להתאים גם למבוגרים וגם לילדים וזאת מאחר  והוא משלב חשיבה, אסטרטגיה לצד שיתוף פעולה המתבצע במסגרת של משחק שזוכה לביקוש אדיר ואפילו לטורנירים מקצועיים של חובבים שהפכו את המשחק לחלק בלתי נפרד משגרת חיי הפנאי. כיום ניתן להזמין את המשחק הזה במגוון רחב של ורסיות כולל התאמה לילדים קטנים. במידה ומדובר בפעם הראשונה שאתם משחקים, קראו היטב את ההוראות ואף הצטרפו לקבוצות ברשתות החברתיות שמציגות טיפים מעולים ליצירה של משחק מהנה גם בעבור הילדים וגם בעבורכם כהורים.

לסיכום

מתלבטים מה לעשות בזמן החופשי שלכם עם הילדים? זה הזמן לבצע רכישה של משחק שיכול להתאים לכל המשפחה, כחלק מהבנה כי דרך משחק ניתן להוביל ליצירה של זמן איכות מהנה המשלב בין אסטרטגיה, תחרותיות ואפילו חשיבה מחוץ לקופסה. זה הזמן לבצע את הרכישה דרך אתרים מתמחים כמו למשל סטימצקי, ובהתאם לכך להוביל לקיצור זמן כמו גם השקעה כספית משתלמת המתבצעת במסגרת של משחק.

נגישות