מכורים לאקס בוקס? הכירו את חבילת גיים פאס אולטימייט

אקס בוקס וחבילת גיים פאס, זה כמו חובבי אוכל ומסעדות שף. זה כמו חובבי כדורגל ומנוי לכל החיים למשחקי המונדיאל. בקיצור – זה הולך מצוין ביחד. אז אם אתם חובבים מושבעים של פלטפורמת המשחקים הבולטת אקס בוקס, אתם פשוט חייבים להכיר את גיים פאס אולטימט. מה זה בכלל? ומדוע מדובר בלהיט כל כך בולט?

בחזית עולם המשחקים

בפני חובבי משחקי מחשב עומדות כיום אפשרויות רבות מאוד, של מגוון סוגי משחקים ודרכים ליהנות מהם. יש משחקים על מחשב, בסמארטפון או על קונסולת משחק ייעודית. משחקים במבחר ז’אנרים פופולאריים. משחקים לבד ומול שחקנים נוספים. בכל הנוגע לקונסולות משחקים, אחת הפופולאריות ביותר אם לא הפופולארית מכולן, היא פלטפורמת האקס בוקס. גם בהקשר זה יש אפשרויות רבות, כך שתשתמשו בקונסולה זו בדרך המתאימה לכם ביותר. למשל גיים פס אולטימייט. זהו מנוי לאקס בוקס שהוא פופולארי במיוחד ועוד מעט נסביר למה. לצד פלייסטיישן ונינטנדו, אקס בוקס היא קונסולת המשחק הבולטת ביותר. חברת מיקרוסופט שפיתחה אותה אמנם לא מתמחה דווקא במשחקים. אך דווקא משום כך, הצלחתה בתחום זה מרשימה ומעידה על איכותה בתחום זה. כמו שאומרים, אנשים מצביעים בעדה עם הארנק.

אז למה כדאי לרכוש אותו?

Xbox Game Pass Ultimate (אקסבוקס גיים פס אולטימייט) הוא שילוב של שני סוגי מנויים אחרים לאקסבוקס: מנוי גיים פאס ומנוי לייב גולד. מנוי אקס בוקס גיים פאס אולטימייט מספק

  • גישה לספריית משחקים גדולה – גישה בלתי מוגבלת, לאוסף של מעל ל-500 משחקי מחשב מצוינים מתוך ספריית המשחקים של חברת מיקרוסופט. משחקים אלה יהיו נגישים עבורכם דרך האינטרנט ותוכלו לשחק בהם במחשב, בסמארטפון או בטאבלט.
  • הנחות ומבצעים – קבלת הנחות ומבצעים שונים על משחקים חדשים וגם 10% הנחה על כל רכישה דיגיטלית שתבצעו.
  • גרסאות ניסיון – קבלת גישה למשחקי מחשב, בגרסאות ניסיון מיוחדות.
  • תכנים ייחודיים – כבונוס נוסף, מנוי זה מספק גם פתיחת תכנים ייחודיים במגוון משחקים.

אגב, אוסף המשחקים שמוצע בחינם למנויי אקס בוקס גיים פאס אולטימייט, מתרחב ומתעדכן כל הזמן.

 

 

המקור המושלם עבורכם למשחקים ועוד

היכן משיגים זאת? אתר Se-Keys מאפשר לרכוש את מנוי אקסבוקס גיים פס אולטימייט דרך האינטרנט. תוכלו לרכוש באופן מיידי, מאחר שמדובר ברישיונות תוכנה דיגיטליים ולא במשלוח מסורבל של תוכנה בקופסה. הרכישה מתבצעת באופן מאובטח, באמצעות אשראי או Paypal. והמחירים? מצוינים! תודות לכך שהחברה רוכשת כמויות גדולות של תוכנות מראש וגם לא מחויבת למחירי מינימום. כמובן, גם תודות למכירה הישירה דרך האינטרנט, אשר חוסכת בעלויות המשלוח. זהו פשוט מצב, שבו כולם מרוויחים.

מה עוד כדאי לכם לדעת?

אתר Se-Keys מציע למכירה גם תוכנות מסוגים נוספים, אשר עשויות לעניין אתכם. זאת, כולל מערכת ההפעלה חלונות, חבילות אופיס ואף עזרי אבטחה שונים. הכל כמובן חוקי ומקורי, בלי וירוסי מחשב ו”הפתעות” לא נעימות מסוג זה. באתר תמצאו גם השוואות מסייעות בין המוצרים השונים, מאמרים מעניינים בבלוג של האתר וגם תשובות לשאלות נפוצות. אם דרושה לכם עזרה בהתקנת תוכנות, יעמדו לרשותכם מדריכי התקנה כתובים, סרטוני עזר לגבי ההתקנה וגם תמיכה אנושית במידת הצורך.

לסיכום

אין ספק – אם אתם "מכורים" לקונסולת האקס בוקס, חבילת גיים פאס אולטימייט היא החבילה האולטימטיבית עבורם. היכן לקנות? האתר המעניין אותו הזכרנו כאן – אתר Se-Keys, משלב נוחות ומחירים מצוינים. כדאי לנסות.

נגישות