הורים – גם אתם יכולים לעבוד במרכז ההייטק בתל אביב! הכירו את פארק עתידים

מחפשים מהיכן לעבוד? זקוקים למשרדים נוחים? אולי לפורמט אחר של עבודה? בין אם אתם עובדים לבד כעצמאים פרילנסרים או שיש לכם עסק עם כמה עובדים נוספים, פארק עתידים בתל אביב הוא מרכז הייטק, אשר עשוי לעניין אתכם ולספק מענה מושלם למה שאתם מחפשים. מה הוא מציע?

חושבים בגדול

פארק עתידים תל אביב, הוא מתחם הייטק אשר הוקם בידי עיריית תל אביב ואוניברסיטת תל אביב. הוא ממוקם בצפון מזרח תל אביב-יפו, ממזרח לשכונת רמת החייל ולנווה שרת. תמצאו אותו צמוד לרחוב דבורה הנביאה. הפארק נחנך ב-1975 והוא נקרא במקור בשם קריית עתידים. שטח הפארק הוא כ-80 דונמים והוא כולל מבנים רבים, אשר נותנים מענה לכל צרכי העסקים שנעזרים בו. זאת, כולל 11 בניינים ומגדלים. כיום זהו מרכז שוקק חיים, שמהווה רקע לפעילותם של כ-7,000 מנהלים ועובדים, מחברות בולטות ומגוונות, בהייטק ולא רק. בין החברות הבולטות שהתמקמו בו, ניתן למצוא את נס טכנולוגיות, הנהלת טסלה, מעבדת החדשנות של רנו-ניסאן-מיצובישי, שירותי בריאות כללית, בית החולים רפאל, סיטיבנק, כלל ביטוח ופיננסים, ארומה, אבוט ומי אביבים. הפארק מציע אפשרויות רבות לעסקים. באמצעות מתחם עתידים קונקט פארק עתידים גם מאפשר לכם לעבוד בשיטה המודרנית של חללי עבודה משותפים. זאת, לצד האפשרויות הרגילות של שכירת משרדים, חדרי ישיבות וכדומה. כל זאת, בסביבה מודרנית, נעימה ונקייה וכאמור – במרכז הארץ. למעשה, היישר במרכז האקשן של עולם ההייטק והעסקים התל אביבי.

השירותים שיעמדו לרשותכם

פארק עתידים מציע לכם

  • משרדים להשכרה – מגוון משרדים לעסקים, במגוון גדלים מהם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר.
  • חדרי ישיבות – חדרי ישיבות מצוידים וערוכים לישיבות מסוגים שונים, בכל גודל שתרצו, להשכרה זמנית.
  • מסעדות ושטחי מסחר להשכרה – בהתאם לאופי פעילותכם, תוכלו לשכור בפארק עתידים תשתיות מתאימות ככל הניתן לעסק שלכם, כולל מסעדות.
  • מתחם חללי העבודה המשותפים – כפי שהזכרנו קודם, ישנו גם Atidim connect, שהוא מתחם חללי עבודה משותפים. אלה הם חללים פתוחים במגוון גדלים. כולל פינות ישיבה וכמובן עמדות עבודה מצוידות בכל הדרוש. זהו אופן עבודה שמספק גמישות רבה במיוחד, מאחר שתוכלו לשכור על בסיס יומי או שעתי, כמה מקום שיידרש לכם ולא יותר. כמובן, זו תהיה גם הזדמנות טובה למה שמכונה נטוורקינג עסקי.
  • אולמות כנסים – תוכלו לשכור במידת הדרוש, גם אולם כנסים בגודל שמתאים לכם.

 

 

הגעה ותחבורה

תשמחו לשמוע, שהפארק נגיש בקלות במגוון אופני הגעה נוחים. ניתן להגיע אליו ברכב, באוטובוס וגם באמצעות שאטלים אשר זמינים מהרכבת מסביב לשעון. פארק עתידים כולל חנייה בשפע, אשר זמינה עבורכם 24/7.

סביבה מצוינת!

באיזו צורת עבודה שלא תבחרו – מתחם משותף או משרדים, תהנו בכל מקרה מהסביבה של הפארק עצמו. זו היא סביבה ירוקה, עשירה במרחבים משותפים וכן בפינות ישיבה שמפוזרות ברחבי הפארק. להפסקות אוכל ועבודה בכלל ולפגישות עסקיות, יעמדו לרשותכם מבחר מסעדות ובתי קפה. כמו כן, הפארק כולל חנויות נוחות ואפילו מספרה. לאורך השנה מתקיימות בו פעילויות מעניינות, כגון כנסים מקצועיים, דוכנים וירידים שונים. המקום מאובטח ומתוחזק באופן שוטף ומקצועי. אולי תופתעו לגלות, שבמתחם פארק עתידים ישנו גם גן ילדים. הדבר נובע מכך, שהפארק קרוב לכמה שכונות גדולות, בהן נווה שרת, רמת החייל, צהלה והדר יוסף. כך שלצד היותו פארק הייטק ועסקים מוביל, הוא גם מעין מרכז קהילתי לציבור הרחב של אותו אזור.

לסיכום

גם אתם יכולים לעבוד במרכז ההייטק בתל אביב! פארק עתידים הוא בהחלט מתחם שימושי, מעניין ומשתלם, אשר כדאי לכם לבדוק מקרוב.

נגישות