קול חתן: איך מומלץ לגברים להתכונן ליום חתונתם?

מזל טוב, יום החתונה מתקרב! זה היום שבו כל העיניים נשואות אליכם ואל האהובה שלכם, ובאופן טבעי זה היום שאתם רוצים להיראות בשיאכם. מקצות האצבעות  ועד לברק של הנעליים שבחרתם בקפידה, מכל ההופעה שלכם ביום הזה צריכה להיות ללא דופי. בואו נעבור ביחד על כל שלבי ההכנות שכל חתן צריך לעשות לפני החתונה שלו.

ציפורניים רעננות ומסודרות

הקסם נמצא בפרטים הקטנים, וביום החתונה שלכם כל פרט נחשב, כולל הציפורניים ושיער הפנים. התחילו בקביעת מניקור קרוב ליום הגדול שלכם. איש מקצוע יבטיח שהציפורניים שלכם יהיו גזוזות, מנוקות ומשופשפות באופן שווה, לקבלת מראה מלוטש. אם יש לכם זקן טפחו אותו ביום שלפני החתונה למראה מסודר. בין אם אתם מעדיפים ספר או עשה זאת בעצמך, ודאו שהזקן שלכם מעוצב ומטופח כדי לשפר את תווי הפנים שלכם.

 • ציפורניים: חשוב לוודא שאין פטרת ציפורניים ולטפל בה במידה ויש. בנוסף, השתמשו בשמן ציפורניים כדי לשמור על בריאות והציפורניים.
 • קצוות בולטות: גזזו קצוות שיער בולטות מהזקן שלכם כדי לשמור על קווי מתאר נקיים.
 • איש מקצוע: שקלו שירות טיפוח זקן מקצועי למראה מעודן.

החליפה המושלמת

החליפה שלכם צריכה לשדר את מי שאתם לצד אלגנטיות. חשוב להשקיע זמן בבחירת החליפה הנכונה שתתאים למבנה הגוף שלכם ולרשמיות של האירוע. בקרו אצל חייט בעל מוניטין או בחנות חליפות מיוחדת, שם אנשי מקצוע יוכלו לסייע לכם בבחירת חליפה שלא רק מתאימה לסגנון החתונה, אלא גם גורמת לכם להרגיש בטוחים ונוחים.

 • הכנה מוקדמת: התחילו את תהליך בחירת החליפה לפחות 3 חודשים מראש כדי לאפשר זמן להתאמות.
 • פלטת צבעים: בחרו צבע חליפה התואם את הלבוש של בן או בת הזוג ואת פלטת הצבעים של החתונה.
 • אביזרים: זכרו לבחור נעליים ואביזרים מתאימים להשלמת המראה.

 

טיפוח ועיצוב שיער

תספורת שבוע לפני החתונה היא בדרך כלל אידיאלית מכיוון שהיא מאפשרת שיער להסתדר באופן טבעי. בחרו תסרוקת התואמת את הרשמיות של החליפה שלכם ואת הנושא הכללי של החתונה. אם אתם שוקלים סגנון חדש, בדקו אותו כמה חודשים לפני החתונה כדי לוודא שהוא מתאים לכם. למי שחווה נשירת שיער ומחפש פתרון קבוע יותר, כדאי לשקול את האפשרות לטוס להליך השתלת שיער בטורקיה – יעד זה נודע במחירים התחרותיים שלו ובשירותים האיכותיים שלו בשיקום שיער.

 • פגישת ניסיון: קבעו פגישת ניסיון עם מעצב השיער שלכם כדי לבחור מראש את הסגנון.
 • רגישות: השתמשו במוצרי שיער שבדקתם בעבר כדי למנוע תגובות או אי נוחות.
 • מקצועיות: לפתרונות שיער לאורך זמן, חקרו ביסודיות ובחרו מרפאה בעלת מוניטין.

הכנת העור

שגרת טיפוח עור טובה יכולה לחולל שינוי משמעותי ולהעניק מראה רענן ומלא חיים ביום החתונה. התחילו את שגרת טיפוח העור מספר חודשים מראש כדי לתת לעור שלכם זמן להסתגל ולהתנקות. תכשיר ניקוי יומי, קרם לחות ופילינג קבוע יכולים לשפר את מראה העור, אך לבעיות משמעותיות יותר, התייעצו עם רופא עור.

 • לחות: הקפידו על הזנה ולחות כדי לשמור על מראה העור במיטבו.
 • סכין חדשה: השתמשו בסכין גילוח וקרם גילוח חדשים כדי למנוע גירוי לגילוח צמוד ביום חתונתכם.
 • טיפול יסודי: לא רק הכלה יכולה לעשות טיפולי יופי לפני החתונה, שקלו טיפול פנים מקצועי מספר ימים לפני החתונה לניקוי עמוק.

הנגיעות האחרונות

השבוע האחרון לפני החתונה הוא הזמן לטאצ'-אפים אחרונים. קבלו את התספורת האחרונה שלכם, בצעו התאמה סופית לחליפה, ואשרו את כל פגישות הטיפוח. זה גם הזמן לוודא שיש לכם את כל האביזרים מוכנים, כגון חפתים, עניבה, חגורה ושעון.

 • ערכת עזרה ראשונה לבגדים: ארזו ערכת טיפוח קטנה ליום החתונה לתיקונים של הרגע האחרון.
 • אחסון: הקפידו לשמור על החליפה וללטש נעליים יום לפני.
 • מנוחה: דאגו למנוחה טובה בלילה הקודם כדי להיראות ולהרגיש במיטבכם.

לסיכום

בהכנות הרבות שיש סביב החתונה שלכם, בין סידורי ההושבה, בחירת המנות והתשלום לספקים, הטיפוח האישי שלכם הוא ביטוי לכבוד ולמשמעות שאתם מייחסים לאירוע משנה החיים הזה. כל חוט בחליפה, כל קווצת שיער ומידת הברק בשיער שלכם יעזרו לכם להרגיש במיטבכם ולעמוד זקופים ובטוחים בעצמכם. זכרו, יום החתונה שלכם הוא ערב שלם של רגעים וזיכרונות, והמראה שלכם יישאר מתועד באלפי תמונות למשך שנים.

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות