קונים נכון: איך בוחרים כרית לילדים שלנו?

ילדים כמו גם תינוקות זקוקים לכרית כבר בשלבים ראשוניים של גיל הילדות, וזאת מתוך מטרה לספק תמיכה לצוואר ולשכמות כמו גם לתמוך בעמוד השדרה, בייחוד מאחר ובילדות מתרחש תהליך של גדילה וצמיחה כאשרישני. מאחר וכרית היא פריט שימושי ובעל השפעה ישירה על איכות השינה שלכם כמו של הילדים, חשוב להקדיש זמן לביצוע של רכישה משתלמת שתשרת את הילדים שלכם לאורך זמן. בדיוק לשם כך בחרנו להציג את כל הטיפים הכי חשובים לטובת בחירה נכונה. מוכנים? בואו נתחיל!

הרכב הכרית

כאשר מבצעים רכישה של כרית צריך לקחת בחשבון את ההרכב שלה גם כלפי חוץ וגם כלפי פנים. העדיפו לבצע בחירה בהרכב איכותי כמו למשל בד לטקס  אשר נחשב לאחד מהבדים הכי איכותיים בתחום של מוצרי שינה, וזאת בשל היותו בד היפו-אלרגני וכן אנטי-בקרטיאלי כמו גם חומר אוורירי אשר מאפשר לכם כהורים לבצע בחירה של כרית איכותית בעבור תינוקות כמו גם ילדים. תוכלו למצוא כרית לתינוקות באתר גטה, ובכך ליצור תהליך רכישה אונליין המתבצע דרך מותג מוכר ומוביל בתחומו.

עובי הכרית

בשונה מכרית של מבוגרים, כרית של תינוקות כמו גם ילדים צריכה להיות נמוכה כמו גם נוקשה. כיום ניתן לבצע רכישה של כרית המבוססת על חומרי מילוי טבעיים כמו למשל סיבי צמר טבעיים, כוסמת או לטקס טבעי הנחשב לאחד מחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק הכריות, וזאת בשל היותו בעל מאפיינים אורטופדיים שגם סופגים בקלות את הלחות ובהתאם לכך מספקת לילדים תמיכה מלאה. אם אתם מבצעים את הרכישה בחנות עצמה, בדקו את הגמישות של הכרית באמצעות דחיפה של היד מספר פעמיים, ובדקו תוך כמה זמן היא חוזרת לצורה המקורית, מתוך מטרה להבטיח כי מדובר בכרית נמוכה ונוקשה שמספקת את התמיכה הטובה ביותר לראש של הילדים.

 

 

ניקוי הכרית

חלק משמעותי בתהליך הרכישה צריך לכלול גם את ההיבט של היכולת שלכם לדאוג לכרית נקייה לאורך זמן. העדיפו לבחור בכרית עם רוכסן שאותו ניתן להסיר בקלות ולכבס, ובהתאם לכך להוביל לרכישה של כרית שאותה תוכלו לנקות בעת הצורך. כאן, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של סביבת שינה נקייה ונעימה המתבצעת בין היתר באמצעות שימוש בחומרי ניקיון טבעיים ולא מזיקים.

גודל

העדיפו לבצע רכישה של כרית בגודל סטנדרטי ולא כרית גדולה מדי, מאחר והיא עשויה להוביל לקשיי שינה שיגיעו לידי ביטוי בחוסר יכולת של הכרית לספק את התמיכה בעבור הראש והצוואר של ילדים. במידה והילדים סובלים מאלרגיה, העדיפו לבצע רכישה של כרית בגודל סטנדרט עם ציפוי טבעי, ובכך להשקיע את הכסף בחוכמה.

התייעצות עם מומחים

אם אתם מתלבטים לגבי הכרית האידיאלית, אל תחששו להתייעץ עם מומחים לתחום השינה אשר יכולים לסייע לכם בתהליך ואף לספק לכם מידע מהימן אודות כריות איכותיות שזוכות גם לביקורות מצוינות מצד הורים לילדים, כחלק מקבלת מידע  מהימן שיסייע לכם לקבל החלטה נכונה בעבור רכישה של כרית.

לסיכום

רכישה של כרית לתינוקות כמו גם לילדים היא רכישה בעלת השפעה על איכות השינה ואפילו על ההתפתחות התקינה. על כן, הקפידו לבצע את הרכישה דרך חברה מוכרת בתחום וכן לעבור היטב על הטיפים אותם הצגנו לכם בסקירה הזו, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית משתלמת אשר תתבטא גם ביכולת שלכם לספק לילדים סביבת שינה איכותית התומכת בתהליך הגדילה וההתפתחות, כאשר כיום ניתן גם לבצע את הרכישה באונליין ומבלי לצאת מהבית, כחלק מחיסכון של זמן מאמץ, ואפילו כסף.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות