חוויה לכל החיים: 5 טיפים לנסיעה לחו"ל עם הילדים

החלטתם לצאת עם כל המשפחה לטיול בחו"ל? ובכן, רגע לפני שאתם אורזים את המזוודות ומתחילים להתכונן, להלן  חמישה טיפים מעולים שאותם תוכלו ליישם כבר עכשיו, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של חופשה מפנקת ומאורגנת מא' ועד ת'. מהם חמשת הטיפים הכי חשובים בעבור נסיעה עם ילדים? להלן סקירה שכל הורה צריך לקרוא, רגע לפני שעולים על המטוס בדרך לחופשה חלומית.

רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל

אחת מהמשימות החשובות ביותר לפני שאתם טסים ביחד עם הילדים כוללת כמובן רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל. למעשה, חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל מאחר ומדובר בפוליסה אשר מאפשרת לכם להיות בטוחים כי במקרה וחלילה המזוודה נאבדת, תוכלו לקבל פיצוי כספי לצד החזר במקרה שאתם נאלצים לחזור מוקדם יותר. בנוסף, במידה וחלילה אחד מבני המשפחה נדרש לקבל טיפול רפואי במדינה זרה, מדובר בעלויות שיכולות להגיע לאלפי שקלים ועל כן רכישה של ביטוח בעבור כל בני המשפחה היא חיונית, רגע לפני שאתם ממריאים.

בחירה של מלון המותאם לילדים

החלטה לגבי יציאה לטיול משפחתי מעבר לים מחייבת חשיבה לא רק על המסלול עצמו, אלא גם על המלון, בין אם אתם מתכננים לצאת לטיול מאורגן או טיול עצמאי. בחירה של מלון אשר מותאם לילדים היא קריטית לטובת הנוחות שלכם, ובוודאי גם של הילדים. העדיפו לבחור במלון אשר מציע חדרים למשפחה הכוללים גם דלת מקשרת במידה ומדובר בילדים גדולים, מתחם משחקים לצד אפשרות גם לשירות בייביסטר במידה ואתם רוצים לצאת לדייט כשהילדים ישנים. קבלת המלצות דרך קבוצות ברשתות החברתיות לצד בדיקה של דירוג המלון בהתאם לדיווח של נופשים שכבר היו יכול לסייע לכם להוביל לבחירה מדויקת של מלון מושלם.

הזמנה של אטרקציות מראש

העדיפו לבצע הזמנה של אטרקציות שיכולות להתאים לכל בני המשפחה מראש, ולא לחכות לדקה ה-90. הסיבה לכך נובעת מתוך הסיבה כי אטרקציות לילדים לרוב זוכות לביקוש אדיר שמוביל לא רק למספר כרטיסים מועט אלא גם  לתורים ארוכים מאוד. אתם לא רוצים לבזבז את הזמן בתור או להתחיל ולהעסיק את הילדים, ועל כן רצוי לבצע את ההזמנה מראש ובכך להוביל לתכנון של טיול מדויק ובלתי נשכח בעבורכם ובעבור הילדים שלוקחים חלק פעיל בטיול במסגרת של השתתפות באטרקציות.

 

 

אריזה נכונה

כאשר אורזים לטיול משפחתי ביחד עם ילדים, צריך לקחת בחשבון כי התעסוקה הוא אחד מהנושאים החשובים ביותר שיקלו לא רק עליכם אלא גם עליהם, מתוך מטרה להימנע מהתקפי זעם או שעמום אשר ישפיע על ההנאה מהטיול. לפני שאתם יוצאים לטיול הקימו רשימה באקסל או בפלאפון עם פריטים חשובים הכוללים בין היתר: נשנושים בריאים לילדים, חטיפים, משחקים, ספרים, בגדים להחלפה לצד ערכת עזרה ראשונה. בקבוצות של משפחות עם ילדים אפשר למצוא רשימות מסודרות לציוד הכרחי שיהיה לכם בתיק, כך שבעת הצורך תוכלו לשלוף ולהעביר לילדים בזמן נסיעות או בזמן המתנה לכניסה לאטרקציה.

אוכל לטיסה

המשפט "אמא אני רעב" הוא משפט שכל הורה מכיר. בשביל להימנע מהתעסקות מיותרת בחיפוש אחר אוכל לילדים, העדיפו לקחת איתכם אוכל לטיסה הכולל נשנושים כמו גם ממתקים שהילדים אוהבים. העדיפו לאכול לפני הטיסה במידת האפשר, ובעת הצורך וברגע שהילדים רוצים להביא להם את האוכל שהבאתם מראש.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו לצאת לטיול מפנק ובלתי נשכח ביחד עם כל בני המשפחה. תכנון מראש הוא חיוני, ועל כן הקפידו לעבור על הטיפים אותם הצגנו לכם כאן וליישם אותם, מתוך מטרה להבטיח מינימום של תקלות, ויצירה של מענה המאפשר לכם לטוס בראש שקט.

נגישות