מגירות, מדפים או תלייה – איך כדאי לבחור ארון בגדים לחדר השינה?

רכישה של ארון בגדים לחדר השינה מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב של החדר אבל גם פרקטיות שנועדה לסייע לכם לארגן ולסדר את הבגדים, אקססוריז ונעליים במקום אחד. אם אתם בדיוק עתידים לבצע רכישה של ארון, זה הזמן לעבור על הטיפים אותם נציג לכם כאן בסקירה, מתוך מטרה להוביל לקבלת החלטות נכונות לעיצוב של חדר השינה באמצעות ארון מושלם. מוכנים? בואו נתחיל!

התייעצות עם אנשי מקצוע

על מנת לקבל החלטה המותאמת לצרכים שלכם גם מבחינת הגודל, עומק הארון, סגנון ועוד, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום של הארונות, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקבלת החלטה נכונה ומשתלמת. למעשה, ארונות בגדים מחפשים ב-house design וזאת מאחר ומדובר בחברה מובילה בתחומה אשר מספקת לקהל הלקוחות אפשרות לבצע הזמנה של ארונות בהתאמה אישית, כולל ליווי המתבצע מצד אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים ארוכות בתחום. בכך, תוכלו להוביל ליצירה של מערך אשר מאפשר לקבל החלטה נכונה, גם לטווח הקצר וגם לטווח הרחוק.

חלוקה פנימית

החלוקה הפנימית של הארון היא אלמנט חשוב מאוד בתהליך הבחירה, מאחר וחלוקה לא נכונה תוביל לא רק לחסור ניצול של הארון אלא גם לבלאגן שיחייב רכישה של ארון נוסף או חוסר התאמה מבחינת אופי החלוקה לבגדים ולחפצים שלכם. על כן, העדיפו לבחור בארון עם חלוקה פנימית המותאמת לצרכים שלכם, כמו גם כזו שניתן לשנות עם הזמן, באופן קל ופשוט. בכך, תוכלו לשמור על סדר וארגון בארון לאורך זמן אבל גם להוביל לניצול מלא של הארון, בהתאם לחלוקה שמתאימה לכם – תלייה, קיפול ועוד.

 

 

סגנון עיצוב

אם עד לפני מספר שנים סגנון העיצוב של ארונות היה גנרי למדי, כיום מדובר בעולם עצום של אפשרויות לבחירה – החל מארנונות בסגנון מודרני ועד ארונות בסגנון כפרי. בחירה של ארון צריכה להתבצע לא רק מבחינת אלמנט פונקציונאלי של מגירות, מדפים וחלוקה פנימית כמו גם העומק של הארון אלא גם לבחור בארון שמתכתב מבחינת סגנון העיצוב עם העיצוב הכללי של חדר השינה, כחלק מיצירה של חלל מעוצב ופונקציונלי.

עומק ורוחב

בתהליך של בחירה של ארון צריך לקחת בחשבון את הנתונים של חדר השינה שבו אתם עתידים להתקין את הארון, וזאת מתוך מטרה ליצור התאמה מדויקת בין העומק והרוחב. שימו לב כי אתם משאירים מרווח ביטחון שיבטיח כי בסיום ההתקנה הארון יותקן בצורה מושלמת בחלל ויתאים בדיוק למידות, במקום ארון גדול מדי או ארון קטן שלא ישמש אתכם לצרכים הנדרשים מבחינת אחסון של בגדים כמו גם נעליים ואקססוריז.

חומרי גלם

העדיפו לבחור בארון העשוי מחומרי גלם איכותיים וחזקים כמו למשל עץ מלא, כחלק מהבנה כי חומר גלם איכותי יניב בעבורכם השקעה כספית משתלמת למשך שנים ארוכות, במקום ביצוע של רכישה של ארון חדש בעקבות בלאי ופגמים שנוצרים עם הזמן. על כן, מעבר להתרשמות מהארון עצמו בדקו את הרכב החומרים של הארון, כך שניתן יהיה לנצל את הרכישה לטובת השקעה כספית משתלמת בדמות של ארון איכותי, עמיד וחזק.

לסיכום

בחירה של ארון עשויה להיות מבלבלת למדי, וזאת בשל המגוון העצום של האפשרויות לבחירה- החל מארונות עם טריקה שקטה ועד ארון עם דלתות נפתחות. בשביל לקבל החלטה נכונה, עברו היטב על הטיפים אותם הצגנו לכם בסקירה הזו, כחלק מהבנה כי באמצעות שכלול של פרמטרים ניתן יהיה להוביל לקבלת החלטות נכונות שיניבו בעבורכם ארון איכותי, אופנתי ופונקציונאלי.

נגישות