לא מוותרים על אף שערה: כל השיטות לצמיחת שיער מהירה

השיער הוא חלק בלתי נפרד מהמראה, ולמעשה מהווה נקודת מבט משמעותית שמשפיעה לא רק על הנראות אלא גם על התחושה האישית. אם אתם סובלים מנשירת שיער מואצת, אתם ממש לא לבד וזאת מאחר ומדובר בתופעה נפוצה שמתרחשת הן אצל גברים והן אצל נשים. יחד עם זאת, אין מדובר בגזרת גורל אלא ניתן בהחלט לטפל בתופעה, וזאת על ידי יישום של שיטות להצמחה מהירה. מהן השיטות שבהן תוכלו להיעזר? להלן הפרטים.

משחה להצמחה של שיער

שיטה אשר עשויה לסייע לטובת זירוז צמיחת השיער היא משחה המכילה חומרים פעילים שנועדו לחזק את סיב השיער ובהתאם לכך להוביל לזירוז של צמיחה מהירה. את המשחה ניתן לקבל בהתאם לקבלת מרשם רופא ולאחר אבחון מדויק, כאשר מדובר בשימוש חיצוני בלבד המתבצע בהתאם להוראות המצורפות על גבי התכשיר, כל זאת מתוך מטרה למקסם את האפקט ובהתאם לכך להוביל לזירוז של צמיחת השיער כמו גם לחיזוק הסיב.

מסכה המורכבת משמן קיק

אחד מהטרנדים החמים בעולם הטיפוח כולל שימוש בשמן קיק. מדובר בשמן בעל יכולת לחדור לעומק סיב השיער ובהתאם לכך לחזק אותו, כל זאת מתוך מטרה להוביל לצמיחה מחודשת. כיום ניתן לבצע רכישה של שמן קיק בכל רשתות השיווק בעלות כספית נוחה, כאשר מומלץ למרוח את השמן על כל השיער ולהניח מעל כובע אמבטיה, כאשר לאחר רבע שעה עד עשרים דקות לשטוף היטב את השיער. מדובר בטכניקה שעשויה לסייע לטובת זירוז הצמיחה, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה לשדרג את

 

 

עיסוי הקרקפת

אחת מהסיבות המרכזיות מדוע מתרחשת תופעה של נשירת שיער נובע בעקבות קצב זרימה נמוך של דם אל אזור הקרקפת. על כן, טכניקה אותה אפשר לנסות בבית כוללת עיסוי של השיער על ידי העברה של הידיים על כל השיער ולחיצות על אזור הקרקפת, כאשר רצוי לבצע את העיסוי לפחות פעם ביום. ברחבי הרשת תוכלו למצוא סרטונים המדגימים כיצד לבצע את העיסוי גם באמצעות שמנים אתריים, וזאת מתוך מטרה להגביר את קצב זרימת הדם לקרקפת ובהתאם לכך להוביל לצמיחה מחודשת.

שמפו ייעודי

כיום ניתן לבצע רכישה של שמפו ייעודי המכיל חומרים פעילים לצד תמציות פרחים אשר נועדו לחזק את סיב השיער ובהתאם לכך לסייע לטובת עידוד צמיחת השיער. שימו לב כי העלות של השמפו הזה היא גבוהה יותר והמרקם עשוי להוביל למראה של שיער יבש, אולם הריכוז הגבוה של החומרים הפעילים מהווה הזדמנות מעולה לחיזוק שורש השיער וכן הפחתה משמעותית בתדירות הנשירה שמובילה גם לאזורי התקרחות.

נטילה של תוספי תזונה

נטילה של תוספי תזונה המכילים ריכוז גבוה של ברזל, סידן כמו גם מינרלים עשוי לסייע לטובת התמודדות עם נשירה, וזאת בשל התגברות על חוסרים תזונתיים אשר משפיעים על קצב צמיחת השיער. בחירה של תוספי תזונה צריכה להתבצע בהתאם להתייעצות עם הרופא ותוך שימת דגש על בחירה בתוסף איכותי המכיל חומרים טבעיים בלבד, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך להוביל לניצול מקסימלי של תוסף המיועד למצב של נשירת שיער כמו גם התקרחות.

לסיכום

נשירת שיער מואצת יוצרת השפעה משמעותית על הדימוי והביטחון העצמי. יחד עם זאת, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להתחיל ולפעול מתוך מטרה לעודד את צמיחת השיער, ובהתאם לכך להגביר את הביטחון והדימוי העצמי בעקבות מראה שיער מלא ובריא.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות