הורים רוצים לעשות הסבת מקצוע? כל מה שצריך לדעת על קורס יועצי משכנתאות של מכללת פסגות

אם אתם רוצים לעשות הסבת מקצוע לתחום מעניין וגם לעזור לזולת על הדרך, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. מה עושה יועץ משכנתאות ולמה כדאי לכם לעשות הסבת מקצוע לתחום? כל התשובות לפניכם.

עושים הסבת מקצוע לייעוץ משכנתאות

הורים יקרים, אם יש תחום שאנחנו ממליצים לכם לעשות אליו הסבת מקצוע זה בהחלט ייעוץ המשכנתאות. מדובר בתחום מבוקש מאד שרק הולך ומתפתח. כפי שאתם ודאי כבר יודעים הביקוש לדירות חדשות רק הולך ועולה ואיתו גם הביקוש ליועצי משכנתאות. על מנת לעשות הסבת מקצוע אתם צריכים לעשות קורס ייעוץ משכנתאות מקיף. לימודים אלה יספקו לכם את כל הכלים להצליח בתחום, נדבר על כך כמובן בהמשך.

מה עושה יועץ משכנתאות?

תפקידו העיקרי של יועץ המשכנתאות הוא למצוא עבור הלקוחות שלו את התמהיל הנכון להלוואת משכנתא. משכנתא היא הלוואה בהיקף רחב מאד שלוקחים כאשר רוצים לרכוש דירה חדשה. בשל העובדה שמדובר בסכומים גדולים של מאות אלפי שקלים, יש חשיבות מכרעת לבחירת התמהיל הנכון בריביות המשתלמות ביותר ואת זה עושה יועץ משכנתאות. בשורה התחתונה יועץ משכנתאות אמור לחסוך ללקוחות שלו לא מעט כסף, זאת בהנחה שהוא אכן בוחר עבורם את התמהיל המשתלם ביותר.

מה לומדים בקורס יועצי משכנתאות?

הקורס יספק לכם את כל הכלים המקצועיים על מנת לעזור לזוגות לקחת את המשכנתא הכי משתלמת עבורם. יש לכם למעשה שתי אופציות, לקחת קורס למתחילים או קורס למתקדמים, כמובן שאם אין לכם ניסיון בתחום אתם צריכים לקחת את הקורס למתחילים. בקורסים הללו תלמדו בין השאר קריטריונים לקבל משכנתא, פתרונות למסורבי משכנתא, תלמדו את תחום הריבית, את מסלולי המשכנתא השונים ואת האסטרטגיה לבניית תמהיל נכון.

 

 

האם צריך ידע מקדים כדי ללמוד את הקורס?

זו בדיוק הסיבה שבגינה מומלץ מאד לעשות הסבת מקצוע לתחום ייעוץ המשכנתאות, כי ממש לא צריך ידע מקדים. הקורס הזה מותאם למעשה לכל מי שרוצה לקבל את הבסיס בתחום על מנת לעסוק בו בצורה מקצועית ולהתחיל לצבור לקוחות. אתם שואלים האם יהיה לכם תמיד ביקוש? התשובה היא חד משמעית כן, הביקושים לדירות תמיד יהיו גבוהים וכך גם הביקוש ליועצי משכנתאות. זה אחד מהיתרונות היותר בולטים של המקצוע הזה, תמיד יהיו ביקושים ליועצי משכנתאות וזה כמובן פרמטר חשוב מאד בבחירה שלכם על איזה תחום ללכת.

האם מדובר במקצוע עיקרי?

אם תבחרו ללמוד את התחום הזה ברצינות ולעסוק בו כעיסוק עיקרי לכל דבר, תוכלו בהחלט לעשות זאת. הגמישות הזו מהווה יתרון משמעותי מאד עבורכם ואתם יכולים למשל להחליט שבתור התחלה אתם עוסקים בתחום הזה על מנת להשלים הכנסה, זה גם בסדר. עם הזמן, אם תראו שזה מתאים לכם, בהחלט תוכלו להרחיב את העיסוק בתחום לעיקרי ולהרוויח לא מעט כסף.

מקצוע שעושה טוב לאחרים

אם חיפשתם סיבה טובה לעשות הסבה לתחום ייעוץ המשכנתאות, אין ספק שזו הסיבה המרכזית, אתם פשוט הולכים לעשות טוב לאחרים ולעזור לזולת. בזכותכם הלקוחות שלכם יחסכו לא מעט כסף בכך שתבנו עבורם את התמהיל הכי נכון והכי משתלם. בזכותכם גם הלקוחות שלכם יוכלו באמת לעמוד בהחזרים ולא להיכנס להלוואה שהם לא יכולים לעמוד בה.

לסיכום

אין ספק שאם אתם רוצים לעשות הסבת מקצוע לתחום מעניין ולעזור לזולת, תחום ייעוץ המשכנתאות יכול להיות אחלה אופציה עבורכם.

נגישות