טיול בארצות הברית לכל המשפחה: 5 המלצות שאסור לכם לפספס

מתכננים לטוס לארה"ב ביחד עם כל בני המשפחה? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. ארה"ב נחשבת לאחד מהיעדים המובילים לטיולי משפחות, ומדי שנה טסים לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות עשרות אלפי ישראלים. במדריך זה נציג לכם את חמשת ההמלצות לטובת תכנון של טיול בלתי נשכח, רגע לפני שאתם עולים לטיסה.

הנפקה של ויזה

עוד לפני שאתם מזמינים את כרטיסי הטיסה לטיול, חשוב מאוד לדאוג לכך כי אתם מנפיקים ויזה לכל בני המשפחה. כידוע, אזרחים ישראלים אינם יכולים להיכנס לגבולות ארה"ב ללא הנפקה של ויזה, ועל כן יצירת קשר עם חברה מקצועית כמו למשל ליברטי מהווה הזדמנות מצוינת לקבל ויזה לארה"ב תוך שימת דגש על ליווי מקצועי לכל אורך הדרך. מאחר ומדובר בהליך הכרוך בהגשה של טפסים וכן התייצבות בריאיון בשגרירות ארה"ב, רצוי לבצע את ההליך מראש, כאשר דרך האתר של החברה תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות ההליך, כמו גם ליצור קשר עם נציגי השירות שיסייעו לכל אורך הדרך, החל מהגשת הבקשה ועד לקבלת הוויזות לארה"ב בעבור כל בני המשפחה.

רכישה של ביטוח נסיעות

חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת הטיול כולל רכישה של ביטוח נסיעות. ביטוח כמו זה מעניק כיסוי לאירועים בלתי צפויים שעלולים להתרחש לפני או במהלך הטיול, כגון מקרי חירום רפואיים ומטען שאבד או נגנב. רכישת ביטוח נסיעות יכולה לתת לכם שקט נפשי, בידיעה שאתם מוגנים לכל אירוע שלא יתרחש. עם כיסוי ביטוח נסיעות נכון, אתם יכולים להירגע וליהנות מטיול בחו"ל עם הילדים, בידיעה שאתם מקבלים את מענה הביטוח הטוב ביותר. מדובר בחלק בלתי נפרד מהכנות לקראת הטיול, כאשר רצי לבצוע לפני השוואת מחירים וכן לבחון את תנאי הפוליסה, לטובת התאמה מדויקת.

סגרו מלונות מראש

הזמנת מלונות מראש לפני טיסה לארה"ב עם כל בני המשפחה מומלצת מאוד מכמה סיבות. בראש ובראשונה, הזמנה יכולה להבטיח כי יהיה לכם מקום נוח לשהות בו, מיד עם הגעתכם. לצד זה, כאשר מטיילים עם בני משפחה, איתור של מלון אחרי טיסה ארוכה מישראל הוא מאתגר וגוזל זמן, ועל כן מדובר באקט שיכול לחסוך התעסקות מיותרת.  לצד זה, הזמנה מראש מאפשרת לכם לנצל מחירים נמוכים יותר ומבצעים מיוחדים, שיכולים לחסוך לא מעט כסף. הזמנה היא דרך חכמה ופרקטית שנועדה להבטיח חווית טיול חלקה ונטולת מתחים, ועל כן מומלץ לסגור את כל המלונות מראש, עוד כאן מישראל, דרך אתרים אמינים.

 

 

קראו המלצות

דרך מצוינת לתכנן את הטיול המשפחתי יכול להתבצע באמצעות קבלת המלצות. בעידן שבו האינטרנט מספק שפע של מידע, זה הזמן להיכנס לאתרים מתמחים בתחום של טיולים בארה"ב, מתוך מטרה לדייק את הטיול מבחינת אטרקציות מומלצות, מופעים שאסור לפספס ועוד.

השוואת מחירים

בשביל לקבל מחירים טובים למלונות, אטרקציות וכל פעילות אחרת, צריך לבצע השוואת מחירים. היעזרו באתרים מתמחים לטובת ביצוע של השוואה, לטובת שמירה על מסגרת התקציב, כפי שנקבעה מראש עוד טרם היציאה לטיול. בשביל להיצמד למסגרת, הקימו טבלה המציינת את כל ההוצאות הצפויות, לטובת מעקב שוטף שימנע הוצאות מיותרות.

לסיכום

ההמלצות אותן הצגנו לכם כאן במדריך מהוות הזדמנות מעולה לתכנן את הטיול, החל מהנפקה של ויזה לכל בני המשפחה ועד לתכנון טיול המבוסס על המלצות. זה הזמן לעבור היטב על הטיפים, ליישם אותם ובכך להוביל לחוויה בלתי נשכחת בארה"ב – במסגרת של טיול משפחתי מגבש ומהנה.

נגישות