מהיום זה קל: פרילנסרים בכל התחומים מגייסים מאתר אקספלייס!

בעבור הורים עצמאיים, אין ספק כי איתור של מקורות איכותיים לטובת הרחבת היקף העבודה מהווה הזדמנות נהדרת ליצור יציבות פיננסית לטווח הרחוק. אם התרגלתם לחפש פרויקטים דרך הרשתות החברתיות או מפה לאוזן, חשוב שתכירו כי יש גם אתר אשר מאפשר לאתר מגוון רחב של פרויקטים אשר מתאימים ליכולת האישית שלכם, וזאת דרך אתר אקספלייס. מדובר בזירה הגדולה ביותר לאיתור של פרילנסרים בכל התחומים, כאשר ניתן לנצל את ההזדמנות הן לטובת חיפוש עבודה והן לטובת יצירה של קשרים עסקיים שיניבו לכם את היכולת לקדם תהליכים. מה חשוב לדעת אודות הפלטפורמה הזו וכיצד תוכלו לנצל אותה על הצד הטוב ביותר? להלן הפרטים.

איתור של פרילנסרים – בלחיצת כפתור

אם אתם בדיוק מתחילים לעבוד על פרויקט שלשמו אתם צריכים את השירות של פרילנסרים, זה הזמן להצטרף בהרשמה קלה ומהירה לאתר אקספלייס. מדובר באתר אשר נחשב לפלטפורמה הגדולה והמרכזית ביותר בישראל בתחום של איתור עבודה לעצמאיים, וזאת בשל מערכת ממוחשבת אשר מאפשרת ליצור חשיפה גבוהה הן בעבור מעסיקים והן בעבור עצמאיים שרוצים לקצר את זמן חיפוש העבודה, ולנצל את הפלטפורמה האינטרנטית לטובת קידום אינטרסים משותפים. אתר פרילנסרים כמו זה מאפשר למעסיקים כמו גם עצמאיים לתקשר האחד עם השני באמצעות תיבה אישית, בשקיפות מלאה ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לטיב הפרויקט.

מדי יום מתפרסמות באתר עשרות משרות פתוחות, מה שהופך את האתר הזה לזירה תוססת של עסקי המתבצעים דרך האינטרנט. היתרון נובע הן בשל היכולת לפנות באופן ישיר למעסיקים והן בשל היכולת לפרסם בעצמכם פרויקטים, בהתאם להגדרות התקציב ועם שימת דגש על ניהול זמנים מוקפד שנועד להפחית את הסיכוי לעיכוב שיעלה לכם ביוקר. נכון להיום רשומים באקספלייס אלפי עצמאיים, כאשר ההרשמה עצמה היא פשוטה וקלה. כל מה שצריך לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם ולצרף דוגמאות לתיק עבודות, ומיד לאחר מכן להתחיל לפנות למעסיקים פוטנציאליים, בהתאם לפרסום של משרות רלוונטיות.

 

 

רווח משותף גם בעבור מעסיקים וגם בעבור עצמאיים

לצד זה, אפשר לנצל את האתר לטובת פרסום של פרויקטים, בהתאם לצורך הנדרש, בין אם אתם זקוקים למשל למעצב גרפי או לכותב תוכן מקצועי שידע לסייע לכם לטובת קידום של אתר אשר נמצא בבעלותכם. מיד ועם פרסום המשרה תתחילו לקבל פניות מצד פרילאנסרים אודות הפרויקט אותו פרסמתם, כאשר ניתן לפרסם פרויקטים גם לטווח הקצר וגם לטווח הרחוק. מדובר בבית חם הן בעבור פרילנסרים שרוצים לקבל חשיפה גבוהה יותר והן מול מעסיקים פוטנציאליים, אשר יכולים וצריכים לנצל את הפלטפורמה הזאת לטובת חיפוש עבודה יעיל. על כן, זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולהצטרף לקהילה של עצמאיים כמו גם בעלי עסקים אשר נעזרים בפלטפורמה הזו לטובת קידום של אינטרסים משותפים, הן לטווח זמן קצר וגם לטווח זמן ארוך.

לסיכום

אתר אקספלייס הוא זירת הפרילנסרים הגדולה ביותר, כאשר ניתן דרך האתר הזה למצוא פרילנסרים על פי תחומים אשר יכולים להתאים לטובת כל ביצוע של פרויקט, משימה או עבודה, החל מקידום אתרים ועד לכתיבה ועריכה של תוכן, תמלול, ניהול פרויקטים ועוד. בין אם אתם עצמאים אשר מחפשים עבודה אתם יכולים להירשם כבר עכשיו לאתר או לפרסם את הפרויקט שלכם בחינם ובהתאם לכך לקבל הצעות פרילאנסרים מתחילים או מומחים שיסייעו לכם לייעל את תהליכי העבודה, כל זאת באמצעות שימוש בפלטפורמה מתקדמת אשר מתעדכנת כל העת במשרות חדשות.

נגישות