הזדמנות לעבוד במרכז העניינים: הכירו את חללי העבודה בראשון לציון של Dogether

מיקום מרכזי הוא דבר מבוקש וחשוב לעסקים רבים. עם זאת, מיקום מרכזי פירוש גם עלויות לא מבוטלות – זה לא מתאים לכולם! כיצד ניתן לפתור זאת? איזה פתרון יאפשר לכם לעבוד במקום מרכזי וגם לעשות זאת בצורה משתלמת וגמישה? חללי העבודה בראשון לציון של Dogether מספקים לכך מענה שהוא בהחלט "מחוץ לקופסה" הרגילה של פתרונות נדל"ן לעסקים.

הפתרון הגמיש, שיתאים גם לכם

אם אתם הורים עובדים, ייתכן מאוד שאתם עובדים מהבית או ממשרד קטן. שתי האפשרויות, לא תמיד אידאליות. מדוע?

  • עבודה מהבית – בית הוא מעצם טבעו לא מקום שנועד לעבודה. החדרים לא מתוכננים לכך, לעתים מיקום הבית עצמו לא מרכזי או נוח (לכם ועבור לקוחותיכם), המקום לא מתאים בדרך כלל לקבלת לקוחות, אין תמיד תנאים מתאימים של שקט ויש לכך חסרונות נוספים.
  • עבודה ממשרד קטן – עסק קטן יכול לשכור משרד קטן. עם זאת, עסקים קטנים הם לרוב גם אלה, שהתקציב העומד לרשותם קטן במיוחד. במקביל, הוצאות השכירות הן תמיד הוצאות כבדות למדי, באופן יחסי לשאר ההוצאות בעסקים. בעסק קטן גם לא תמיד דרושים משרדים. ייתכן למשל, שאתם עובדים מהבית ורק מדי פעם זקוקים למשרד. אם תשכרו משרד מתאים לטווח ארוך, ייתכן שהוא לא ינוצל באופן מלא. משמע – ביזבוז כספי משמעותי.

באמצעות המשרדים בעזריאלי ראשונים שמציעה dogether, תוכלו לשנות לחלוטין את האופן שבו אתם פותרים אתגרים אלה. זאת, במיוחד אם בוחרים באפשרות המיוחדת, של שכירת מקום בחללי עבודה משותפים. מה זה אומר?

 

 

חללי עבודה משותפים

חללי עבודה משותפים הוא קונספט מעניין לשכירת חללים לעסקים, אשר מיושם בשנים האחרונות גם בארץ. הרעיון פשוט: ישנו חלל מרכזי גדול, אשר מיועד לשימוש עסקי. בחלל זה, שוכרים מקום על פי הצורך, כך שאנשי עסקים רבים עובדים בו במקביל. כולם צורכים את אותם שירותים משותפים, נהנים מתמיכה וסיוע של מפעילי המקום וגם מהאינטראקציה ההדדית המעניינת והמפרה. שכירת המקום מתבצעת באופן גמיש ביותר, כך שתוכלו לנצל זאת לשעה, ליום, לחודש או ליותר.

מה מציע עבורכם dogether עזריאלי ראשונים?

ל-dogether כמה מרכזים ברחבי הארץ. באזור ראשון לציון ישנו סניף dogether מתחם עסקים עזריאלי ראשונים. זו סקירה תמציתי של מה שהוא מציע עבורכם:

  • מיקום: המרכז ממוקם באופן נוח ביותר, במחלף ראשונים מעל תחנת הרכבת. היכן זה בדיוק במפה? בין ראשון לציון לבין נס ציונה, על ציר רוחב 431, בין כביש 4 וכביש 6.
  • נגישות: זהו כמובן מיקום מרכזי, עם נגישות גבוהה לתחבורה ציבורית וגם לתחנת רכבת ראשונים.
  • מה עוד יש שם: קניון עזריאלי ראשונים מספק מבחר חנויות, בתי קפה, מסעדות, וחדר כושר.
  • ויש גם חניה בשפע!

השירותים מהם תוכלו לבחור, הם כאמור מקום בחלל עבודה משותף או משרד פרטי או עמדה קבועה במשרד משותף או חדר ישיבות.

התועלות החשובות שמתקבלות

בכדי לסכם את הדברים מנקודת מבט מעשית של התועלות עבורכם, ניתן לומר שהן בעיקר התועלות הבאות:

  • גמישות בשכירות – לשכור בדיוק את מה שדרוש לכם, לכל היקף זמן דרוש.
  • קהילה ושיתופיות – להכיר כל הזמן קולגות ולקוחות פוטנציאליים חדשים. אפשרות לחשוב ביחד ולבצע נטוורקינג עסקי, אשר יועיל לכם בטווח הארוך.
  • קל לנסות – עצם הגמישות באופן שכירת חללים אלה, מקלה על ניסוי זמני. רוצים לראות האם ועד כמה זה מתאים לכם? ניתן לנסות זאת באופן פשוט מאוד, מהיר ולא יקר.

לסיכום

גם במרכז וגם גמיש וגם משתלם – מתחמי עבודה מיוחדים אלה, מציעים שילוב מושלם, שכדאי לנסות.

נגישות