שינובר גרופ מסבירים: הורים, אל תתפשרו על מוקדים טלפוניים בעסק המכירות שלכם

כדי להצליח בתחום המכירות אתם זקוקים לגב חזק מאחוריכם וצוות של מוקדנים מנוסים, מיומנים ומוכשרים שימנפו את המוצר או השירות שלכם ויסייעו לכם להגיע לקהלים רחבים יותר במקצועיות ואמינות. שינובר גרופ הינה החברה המובילה בארץ למוקדי שירות טלפוניים לבית העסק שלכם עם מאות מוקדנים שעברו הכשרה מקצועית במרכזים הפרוסים בכל הארץ מעפולה ועד אשדוד ובנוסף גם בצרפת, בריטניה וארה"ב כדי שגם העסק שלכם יהנה מהיקף מכירות מעולה עם המוקדנים הכי טובים.

קבוצת שינובר

שינובר גרופ הוקמה על ידי יוסי שינובר אשר הקדיש את עשרים השנים האחרונות לחקר ולמידת תחום המוקדים הטלפוניים ומציאת דרכים לייעל, לשפר ולקדם את התחום. הנסיון הרב שצבר הוביל להקמת חברת שינובר גרופ המספקת שירותי מוקדנים מקצועיים בכל הארץ השואפת למצויינות ושיפור מתמיד. בשינובר גרופ מאמינים כי:

  • העובד הינו במרכז – על ידי יצירת סביבת עבודה מחבקת ותומכת שהיא גם בסיס להתפתחות אישית על ידי יצירת מוטיבציה, קידום מקצועי, תמיכה וחיזוק ההדדיות בין העובד למקום העבודה, אנו מקבלים עובד נאמן וחדור מוטיבציה להצליח למען עצמו ולמען החברה כולה.
  • שימוש בטכנולוגיות מתקדמות – שינובר גרופ עוקבת כל העת אחרי חידושים טכנולוגיים, מפתחת ויוזמת פיתוחים שונים בתחום ומחפשת כל העת פתרונות מתקדמים לשיפור מתמיד וייעול מערך המוקדים הארצי.
  • שימוש באסטרטגיות מכירה מתקדמות – כל עובד מקבל את כל הכלים הדרושים לו לשיפור מתמיד של היקף המכירות, התייעלות וחסכון בזמן לתוצאות יותר טובות.

 

 

מוקדי מכירות טלפוניים של שינובר גרופ

כל מי שעוסק במכירות יודע שיש שני סוגים של לידים (לקוחות פוטנציאלים) לידים חמים אשר יוצרים קשר איתכם בעקבות פרסום מוצלח ולידים קרים אשר אתם יוצרים קשר איתם משום שהם נמצאים בקבוצת קהל היעד שלכם או משתייכים לפלח האוכלוסייה שיכול להתעניין במוצר שלכם. חשוב מאד להשקיע בשני הסוגים באמצעות מוקדנים מקצועיים ברמה גבוהה, בעלי מוטיבציה וידע בתחום. קבוצת שינובר גרופ מפעילה מוקדים בפריסה ארצית מעפולה ועד אשדוד ומעל 600 עובדים מיומנים ומנוסים ובנוסף גם מפעילה מוקדים בצרפת, בריטניה וארה"ב עם 400 עובדים נוספים כדי שבית העסק שלכם לא יפספס אף לקוח פוטנציאלי שמחפש את השירות או המוצר שלכם.

איך זה עובד?

קבוצת שינובר גרופ מכשירה מוקדנים בכל הארץ ומפעילה תוכנית ייחודית אשר שמה את העובד במרכז מתוך הבנה כי עובד מרוצה הוא עובד מעולה אשר תורם מכשרונו, ממרצו ומיכולותיו למען החברה כולה. חברת שינובר גרופ מפתחת ומעשירה כל עובד, מקדמת ומצמיחה את עובדי החברה לתחושת שייכות, העלאת המוטיבציה להצליח והשתפרות מתמדת בתחום עיסוקו למען ההתפתחות האישית שלו ולמען החברה כולה שזוכה לעובדים חדורי מוטיבציה וחזון. ההשקעה הטובה ביותר של כל בית עסק מצליח הינה בהון האנושי שלו, השקעה שתמיד חוזרת בחזרה.

פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים של שינובר גרופ

על מנת לשפר ולייעל כל העת את מערך המוקדים הטלפוניים שוקדת שינובר גרופ על בחינת פתרונות מתקדמים ואימוץ טכנולוגיות חדשות כדי להפיק יותר בכל יום ביומו. שינובר גרופ פיתחה ביחד עם חברת דסקפורט ו – APT תוכנה מיוחדת אשר מאתרת עבור המוקדן את הלקוחות הזמינים טלפונית כדי לצמצם ככל הניתן את כמות השיחות שלא נענו אשר פוגמות בתפוקה ומבזבזות את זמנו של המוקדן, ומאפשרת לו לחייג אך ורק לאנשים שהסבירות שיענו לו גבוהה במיוחד.

לסיכום

על קצה המזלג הסברנו את רוח החברה אשר שואפת להצטיינות ורותמת את חידושי הטכנולוגיה החמים ביותר בתחומה להצלחתה ולהצלחת העובדים שלה.

נגישות