עוסקים ביזמות? יש מפעל לייצור פלסטיק שאתם חייבים להכיר!

יזמים ופלסטיק הולכים טוב מאוד ביחד. אם אתם לא מבינים בדיוק מדוע, המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם. גם אם אתם כן מבינים זאת, יש לנו להכיר לכם חברה שמתמחה בכך, אשר תיקח את השימוש שלכם בפלסטיק לרמה הגבוהה ביותר.

אתגר היזמות והפיתוח המהיר

יזמות היא תחום מלהיב, שרבים מוצאים בו עניין, סיפוק ולעתים, גם הצלחה כלכלית משמעותית. אלא שיזמות איננה דבר פשוט. המעבר מרעיון שנמצא בראשכם למוצר מסחרי מצליח, כרוך לעתים קרובות בתהליך ממושך ורב אתגרים. בהחלט לא קל ולא פשוט. אחד הדברים הטכניים שמסייעים לצלוח משימה זו מהר יותר ובצורה טובה, הוא פלסטיק! כן, פשוט החומר הידוע, אשר מספק ליזמים עזר לייצור מהיר, ניסיונות והמחשת רעיונות שונים. בהמשך הדרך, כאשר יש תכנון סופי למוצר, ניתן לעבור לשלב הייצור בפועל. גם בשלב זה, ייתכן מאוד שיהיה צורך בפלסטיק כחומר גלם מרכזי למוצר. אז כיצד עושים זאת? התשובה המקצועית לכך, היא לפנות לחברה שמתמחה בפלסטיק, כגון ישר תעשיות פלסטיק. השירותים שמציעה החברה הזאת, מכסים את כל הדרוש ליזמים ולעסקים בכלל, לשם תכנון וייצור של מוצרי פלסטיק או של מוצרים שבהם הפלסטיק הוא חלק מהחומרים שבשימוש. המילה “פלסטיק" מתייחסת לפלסטיות – התכונה של שינוי צורת החומר כפי שרוצים, בעזרת חימום. כך שניתן ליצור מחומר מלאכותי זה כל מה שרוצים. לפני הייצור, אפשר לבחור פלסטיק בהרכבים שונים, בהתאם לדרישות. לאחר הייצור הבסיסי, ניתן לבצע עליו עיבודים וגימורים מסוגים שונים.

 

 

עוד על ישר תעשיות פלסטיק

ישר תעשיות פלסטיק נוסדה בשנת 1978. זו כאמור חברה וותיקה, בעלת מוניטין וניסיון רב. החברה מתמחה בשירותי פיתוח, ייצור והתאמת פתרונות חדשניים לתעשיית הפלסטיק. זאת, במבחר ענפי תעשייה ושירותים. קרוב לוודאי שתמצאו שהיא כבר מנוסה בשוק שבו אתם ספציפית פועלים או מעוניינים לפעול, אם זה שוק מוצרי הצריכה, עולם מוצרי האסתטיקה, תחום החקלאות, האלקטרוניקה ועוד. ישר מציעה פתרון לכל הדרוש לכם, במקום אחד ותוך קבלת אחריות אחת. תודות לגישה זו, תוכלו לחסוך במשאבים יקרים ולפשט עבורכם את הדברים. זהו ללא ספק היבט משמעותי. מחד, בשלב היזמות הראשוני שבו מנסים דברים שונים ועדיין אין מוצר שמניב הכנסות. מאידך, בהמשך, כאשר דרושה התקדמות מהירה אך גם חסכונית ויעילה ככל הניתן.

מה החברה מציעה?

במבט על, ישר מציעה את השירותים הבאים:

  • עיצוב – שירותי עיצוב מוצר, תכן הנדסי ותכנון מוצרי פלסטיק כחלק ממחלקת פיתוח של הלקוח.
  • הזרקת פלסטיק – זהו תחום התמחותה העיקרי וכאן מדובר על שיטת ייצור בולטת וחשובה בעולם הפלסטיק. הפלסטיק מותך ומוזרק לתבניות, שמכינים במיוחד עבור כל מוצר.
  • שירותים בתחום התבניות – כאמור, הזרקת פלסטיק דורשת שימוש בתבניות מיוחדות. ישר מבצעת גם את תכנון וייצור התבניות וכן תחזוקת ושמירת תבניות קיימות.
  • עיבוד שבבי משלים – התחום הידוע של עיבוד שבבי, ניתן ליישום גם על מוצרי הפלסטיק לאחר ייצורם הראשוני (שבוצע בהזרקה או בטכניקה אחרת).
  • צביעה – את החלקים או המוצרים מפלסטיק ניתן לצבוע. זאת, כולל צביעה מוליכה, שהיא שיטה להגנה מהפרעות אלקטרומגנטיות (על ציוד אלקטרוני שאמור להיות בהמשך בתוך חלק הפלסטיק).
  • הדפסה – הדפסות על גבי המוצרים, בטכניקות כגון הדפסת משי או tampon printing (הדפסה על משטחים לא ישרים).
  • הרכבות מסוגים שונים – ביצוע הלחמות אולטרה סוניות, החדרת אינסרטים והרכבות אלקטרו מכאניות.

לסיכום

אם אתם עוסקים ביזמות, פלסטיק הוא חומר שתזדקקו לו במוקדם או במאוחר. לכן, כדאי גם להכיר חומר מיוחד ושימושי זה וגם להכיר את ההיצע של ישר תעשיות פלסטיק.

נגישות